CONTACT

ENZO

Marsiglia

Directie / verkoop binnendienst
T 023 554 18 44
enzo@be-ink.nl

Jos

van Berkel

Directie / verkoop buitendienst
T 023 554 18 43
jos@be-ink.nl

Diede

van Zanten

Directie / verkoop buitendienst
T 020 462 45 43
diede@be-ink.nl

Minko

Kuipers

Verkoop binnendienst
T 023 554 18 41
minko@be-ink.nl

Jacco

van der

Ploeg

Verkoop binnendienst
T 023 554 18 42
jacco@be-ink.nl

Michael

Velgersdijk

Verkoop binnendienst
T 020 462 45 41
michael@be-ink.nl

Fabian

van Bakel

Web2Print / Studio
T 020 462 45 42
fabian@be-ink.nl

Be Ink

Masters in print

023 554 18 40
020 462 45 45
info@be-ink.nl

Be Ink logo zwart/wit

Jadelaan 49
2132 XX Hoofddorp
023 - 554 18 40
020 - 462 45 45
info@be-ink.nl

VISIE

Wij zijn printers met gevoel.
Gevoel voor inkt. Gevoel voor
organisatie. Gevoel voor duur-
zaamheid. Gevoel voor
drukwerk met de beste
kwaliteit. Omdat we met aan-
dacht dingen mooier maken.

Snippet

Onze maandelijkse food for thought

Pokémon in ons drukwerk, greenwashing, voor de liefhebber van een goed boek. En meer

MASTERS

IN

PRINT

 

 

 

AVG Privacy Statement

google-site-verification: google82018f5da044b886.html